Płaski brzuch

Wciąż musisz dobierać garderobę uwzględniając wystający brzuszek? Mamy sposób, by pozbyć się niechcianej oponki wokół talii! Ćwiczenia na płaski brzuch, które proponujemy w naszym klubie są łatwe i niezwykle skuteczne. PŁASKI BRZUCH to zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie siły mięśni, ulga dla Twojego kręgosłupa. Smukła sylwetka bez wystającego brzucha niezależnie od wieku i płci to efekt systematycznego udziału w naszych zajęciach.

 

Pilates

Zajęcia PILATES są znakomitym sposobem na wypracowanie prawidłowej postawy ciała oraz zdrowego, swobodnego poruszania się z zachowaniem bezpieczeństwa kręgosłupa.
Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, w szczególności dla osób, które z powodu jakichkolwiek ograniczeń nie mogą sobie pozwolić na dynamiczny trening.

 

Yoga

Yoga to staroindyjski system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwe, zdrowe życie. Redukuje poziom stresu. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o rozpoczęciu praktyki jogi, poszukujesz lepszej jakości życia, pragniesz być szczęśliwa, nie zastanawiaj się dłużej, joga czeka na Ciebie.

 

Zdrowy kręgosłup

Jak ważny jest zdrowy kręgosłup każdy z nas się przekonał, kiedy nasz największy stabilizator odmówi nam posłuszeństwa. Dlatego zapraszamy na zajęcia zdrowy kręgosłup opierające się głównie na wzmacnianiu mięśni głębokich, rozciągania przykurczonych stref naszego ciała oraz nauce przyjmowania poprawnej postawy w życiu codziennym.

 

Ćwiczenia 50+

Świadomi tego, że w naszym społeczeństwie jest wiele osób dojrzałych, które chcą być aktywne i cieszyć się życiem stworzyliśmy specjalna ofertę zajęć zajęcia fitness przeznaczoną dla osób po 50 roku życia. Oferujemy spokojne ćwiczenia, oparte na wzmacnianiu mięśni głębokich, poprawiające ogólną sprawność.

 

Gimnastyka wyszczuplająca

Gimnastyka wyszczuplająca zawiera skuteczne, nieskomplikowane i właściwie dobrane ćwiczenia. To połączenie aerobiku i ćwiczeń gimnastycznych, mające na celu spalanie tkanki tłuszczowej.

 

 

  Pierwszy taniec to bardzo ważna część "najpiękniejszego dnia" w Waszym życiu.
  To pierwszy taniec jest moment, kiedy dumna i szczęśliwa Para młoda może w całej okazałości zaprezentować siebie i swoje uczucia. To moment, kiedy goście podziwiają piękno sukni Pani młodej. Dlatego tak ważne jest, aby zaprezentować się dobrze, wykonać piękny obrót oraz kilka figur, aby uwidocznić to co najpiękniejsze. Warto przy tworzeniu choreografii i nauce posiłkować się radą i pomocą ekspertów.
  Ludzka pamięć jest ulotna, dlatego takie momenty zatrzymujemy na zdjęciu i filmie. Jesteśmy przekonaniu, że dobrze zrobione zdjęcie i piękny film są dla Was najlepszą pamiątką, a dla naszej szkoły reklamą. Przygotowaliśmy specjalną promocję, w której przy skorzystaniu z oferty naszego partnera, firmy Media Motion Film Foto otrzymają Państwo 30 % rabatu na lekcje pierwszego tańca. Dla naszych klientów Meda Motion przygotowała możliwość skorzystania z promocyjnych pakietów targowych, obejmujących atrakcyjne rabaty oraz gratisy.
  Nasze lekcje w połączeniu ze ślicznymi zdjęciami i dynamicznym filmem są gwarancją uśmiechu na ustach Państwa Młodych oraz wszystkich gości w dniu ślubu i do końca świata.

  Kontakt:
  Media Motion Film Foto
  Paweł Rechnio
  503 362 262
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  www.MediaMotion.pl

  body infolinia

  body infolinia

  Infolinia

  733 412 477

  Bezpłatny poradnik odchudzania!
  Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymać bezpłatny poradnik odchudzania i dowiedzieć się jak przestać zajadać problemy oraz jak schudnąć i utrzymać wymarzoną wagę.
   
   

  Chcesz się wyciszyć i zarazem zażyć

  aktywności fizycznej?

  Centrum Odchudzania Figura jest właśnie dla Ciebie! Specjalnie dobrane zajęcia fitness poprawią stan Twojej aktywności fizycznej i zdrowia. Kameralny klub, niezwykle przyjazna atmosfera sprawią, że fantastycznie spędzisz wolny czas ćwicząc i relaksując się jednocześnie!

  Naszą pasją jest Twój lepszy i zdrowszy styl życia oraz uśmiech, który widzimy po odwiedzinach w naszym klubie. Przyjdź do Centrum Odchudzania Figura i pozwól nam o Siebie zadbać! Mamy w tym doświadczenie :-)

  Masz pytania? Zostaw swoje dane a my
  skontaktujemy się z Tobą!

  * gwiazdką, oznaczono
  pola obowiązkowe.
  zaakceptuj regulamin

  logo fb

  bottom hr

  logo zdrowie

  bottom hr

  logo aqua

  honorujemy karty:
  footer logo (1)
  footer logo (2)
  footer logo (3)
  benefit